Sektörde iki kuşaktır faaliyet gösteren aile tecrübesi ile Mustafa Gürhan Özaydın tarafından 2017 yılında Mersin’de kurulmuştur.
Yirmi ziraat mühendisi, distribütörleri ve 1000’den fazla bayi ağı ile Türkiye’nin yedi bölgesinde faaliyet göstermektedir. Sektörde pazar payımızı hızlı bir şekilde arttırarak kaliteli ve bitki tarafından alınabilirliği yüksek iki yüzü aşkın bitki besleme ürünlerinin çiftçilere ulaşmasını sağlamaktayız. Türkiye’deki yerli üretiminin yanı sıra, iki İspanyol, bir İtalyan ve iki alman firmasının Türkiye’de distribütörlüğünü yapmaktayız. İhracat tarafında ise Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya ve Balkanlar ile çalışmaktayız.

Genç dinamik ve alanında uzman kadrolarımız ile depolamadan, çiftçi ile buluşana kadar üst kalitede hizmet sağlıyoruz. Çevre dostu, toksik içermeyen, %100 organik ve organ-mineralli ürünlerimiz ve sürdürülebilir tarım ile gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz

Dünya topraklarını yüzyıllar boyunca korumak, çiftçilerin üretimdeki kayıplarını azaltmak, verim ve kalitelerini artırmaktır.

Vizyonumuz

Dünya tarımında kaliteli bitki besleme ürünleri ile lider firma olarak sürekliliği sağlamaktır